Posiadanie szczupłej i wysportowanej figury jest zamysłem dla wielu osób, jednakże nie każdemu udaje się zachować słuszny rygor ćwiczebny oraz dietetyczny. Niekiedy nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach można skorzystać z liposukcji. W standardowej wersji wykonuje się ją przez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a też daje niezmiernie olśniewające rezultaty.

Czym cechuje się liposukcja kawitacyjna?

Szablonowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, ponieważ potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od szablonowej tym, że nie potrzebuje trudnej interwencji chirurgicznej, a co więcej przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o dużo szybciej oraz jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku szablonowej liposukcji można wykonać zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, które mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki bądź nogi. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny, a rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno zrealizować od paru do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od pragnień wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

Jak spowodować, aby ciało wyglądało znacznie lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto także dbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, by naświetlić szczupłe ciało. To naturalnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze i znacznie bardziej wysportowane. Jeśli jest kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe czy też trening z elektrostymulacją. Proponujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a szczegóły wolno odkryć na naszej oficjalnej stronie internetowej. https://studiofigurastalowawola.pl