Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszystkie. Pozostał zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet niuans tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna załoga pomoże przejść przez ten trudny etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Serdeczność oraz empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do dyspozycji seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można również skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiej przyczyny warto nam zaufać?

Miejsce to na wskroś pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie cudowni, asertywni, pomocni opiekunowie, jednak również wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, profesjonalnego wyposażenia medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez specjalistów, a kierownik kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy również rozmaite atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz interesującym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, spokojnej okolicy, objęta pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Gigantyczna powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu i przyjazności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz punktów sprzedaży oraz punktów usługowych.