Organizując imprezę dla maluchów lub ewentualnie piknik firmowy należałoby zatroszczyć się o właściwe atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety kupno kosztownych urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub innych sprzętów jedynie dla jednej imprezy jest po prostu nieopłacalny – o wiele poprawniejszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie oprzyrządowania razem z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozstawi i po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką ofertę przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje różnorodnego typu atrakcje na uroczystości.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki i wiele więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom i osobom dorosłym. Firma proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z oferty korzystają też firmy, które szukają atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia zapewniają też korzystne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych czy organizacji pracy – jest to bardzo dobry sposób, żeby zapewnić pracobiorcom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast oraz wszelkie inne osoby, które chcą, by impreza była bajeczna i obfitowała doskonałą zabawę. Przygotujemy propozycję, dostosujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas i miejsce wynajmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zadbamy o to, by atrakcja była sprawna w trakcie trwania uroczystości, a po zakończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i odebraniem oprzyrządowania. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla maluchów a też firmowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po znacznie więcej informacji odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik oraz dostępność terminów zapraszamy na domenę internetową proparty.eu bądź do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę Proparty.eu –  dmuchany plac zabaw